Počítače

Zabývám se stavbou, administrací a servisem PC pro Plzeň a okolí. Provádím instalace systémů Linux Mint a Ubuntu. Mohu pomoci i s administrací a instalací systémů Windows 98, 2000, XP a 7. Doporučím správnou konfiguraci pro počítač a nainstaluji potřebné ovladače. Administraci a servis PC provádím dle indiciduální dohody. Operační systém Linux Mint a Ubuntu jsou zdarma.
Dále provádím individuální školení pro operační systémy Windows a Linux pro seznámení a samostatnou práci. Vhodné školení např. pro seniory nebo pro ty, kteří potřebují počítač používat v zaměstnání, ale zatím s ním nepřišli osobně více do styku.
Záchrana dat z flasdisků a harddisků.

Pro celou Českou republiku se zabývám prodejem PC a mini PC formátu ITX. Můžete navštívit e-shop: www.sestavenipc.cz.

Při osobním zadání nabízím i zabudování PC do nábytkových sestav, jako jsou psací stoly, zásuvky v obývací skříni, apod. Neváhejte se na mě obrátit. Konzultace a možné opravy v okolí obcí Šťáhlavy, Šťáhlavice, Nezvěstice, Žákava, Blovice, Starý plzenec jsou max. do druhého dne.

Účtuji pouze cenu za práci, Materiál pro PC si můžete koupit sami, nebo ho pro Vás nakoupím, ale neuplatňuji na něm marži.