Spolupráce

Nabízím několik forem možné spolupráce. Pokud byste se mnou rádi spolupracovali, kontaktujte mě telefonicky, či pomocí e-mailu.

Doporučení zakázky a její realizace
Hledám lidi, kteří pracují ve výrobních procesech, kde se používá automatizace, nebo je možno některé úkony zautomatizovat. Nabízím podíl na zisku při doporučení zakázky, její realizaci a platbě. Ideální pro pracovníky v údržbě, projektové inženýry, specialisti výrobního procesu v automotive, atd. pro jednorázové akce i trvalou spolupráci, Není nutné vlastnit živnostenský list. Odměna mezi 10-20% z ceny prací (bez materiálu) dle rozsahu zakázky.
Provádím modifikaci stávajících strojů, stavbu nových jednoúčelových strojů, úpravy programů pro Siemens Simatic S7 řady 200,300,400 a 1200, programování operátorských panelů Siemens, programy pro řídící relé LOGO!. Nabízím školení pro systémy Simatic v prostředí STEP7 a TIA portal a pro operátorské panely v prostředí WinCC. Při zprostředkování školení je odměna 15% z ceny školení.

Odborný konzultant pro výběr uchazečů na pozici PLC programátor, technik automatizace, specialista automatizace, apod.
Pro personální agentury a zaměstnavatele nabízím odborné poradenství a konzultace při výběru vhodných uchazečů na pozice v automatizačních procesech nebo na pozice PLC programátora. Budoucí uchazeče ohodnotím, dle technických znalostí, orientaci v oboru, schopnosti rychlé adaptace na neplánované situace, atd. Pokud máte zájem o konzultaci, neváhejte se na mě obrátit. Mám více než 10-ti leté zkušenosti z výrobních procesů a programování PLC systémů.

Příprava uchazeče o zaměstnání na pozici programátor PLC Simatic
Dokáži Vás připravit pro pohovor na pozici PLC programátor pro řídící systémy Siemens S7-200/300/400/1200. Vaše šance na přijetí se rapidně zvýší. Tato služba je možná i na dálku přes komunikátor Skype a vzdálenou plochu. Vyžádejte si cenovou nabídku. Flexibilní termíny v odpoledních a večerních hodinách.

Prodej, servis a opravy PC
Tato spolupráce je zejména vhodná pro studenty jako firma brigády. Při doporučení zákazníka, který si objedná a zaplatí službu, týkající se servisu počítačů, oprav PC, obnovení dat, nastavení domácí sítě, instalace systému, objednání PC, apod. je vyplacena odměna 20% z ceny prací (bez materiálu). Vhodné zejména pro zájemce z Plzně a okolí.